ימי הולדת

יום הולדת היא אירוע מיוחד וראוי לציון. לא משנה אם מדובר ביום הולדת שנה לילדיכם, אם עסקינן ביום הולדת עגולה של פעם בעשור, אם מדובר ביום הולדת שלכם, בן/בת זוגכם, לחבר קרוב או בכל יום הולדת אחרת – אנחנו בגלרית ונציה, אוהבים אורחים שנותנים את הכבוד הראוי ליום המיוחד הזה. וככה בדיוק אנחנו ניגשים לימי ההולדת בגלריית ונציה.

בגלרית ונציה תקבלו מענה מדויק ומקצועי לכל הצרכים והרצונות שלכם כך שיום ההולדת תהיה בלתי נשכחת. 

החל ממגוון התפריטים שבמקום -  תפריט ארוחת הערב המרשים, תפריט צהריים מהודק ואלגנטי, תפריט מסיבות משתנה או תפריט מותאם לילדים. במידת הצורך כלל התפריטים מוגשים באופן כשר ובליווי תעודות לפי דרישה. 

 

עוד על המטבח שלנו

 

החלל בגלריית ונציה, נבנה במיוחד כדי להעניק מענה ייחודי וייעודי לאירועי בוטיק אינטימיים דוגמת ימי הולדת. הצוות של הגלריה עובר הכשרה ארוכה וקפדנית בכדי להעניק יחס אישי ואנושי לכל אירוע ואירוע ושדרת הניהול בגלריית ונציה מרובת ניסיון בעולם האירועים ומתמחה בהתאמת האירוע לצרכים האישיים של כל אורח ואורח. 

בגלריית ונציה תוכלו למצוא יתרון מובהק וייחודי לימי הולדת – מערכת הקריוקי. גלריית ונציה הינה מבית היוצר של ME ON THE MIC  - רשת חדרי הקריוקי הראשונה והמובילה בישראל. משכך, הגלריה מאובזרת במיטב ציוד ההגברה והמולטימדיה, ומתגאה במערכת קריוקי יחידה מסוגה בעולם שפותחה באופן בלעדי ומעניקה ללקוחות אפשרות שילוב של הטרנד הלוהט היום בישראל כחלק מחוויית האירוע הבלתי נשכחת.

 

יומולדת חוגגים פעם בשנה.

אצלנו האירוע לא נשכח שנים רבות קדימה.

נשמח לציין עמכם את יום ההולדת הקרב ובא.

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

צור קשר
אנא מלאו את טופס - מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לפרטים נוספים:
054-299-4689