בריתות

בסופם של תשעה חודשי הריון התברכתם בתינוק או תינוקת, ואתם מחפשים מקומות לברית/בריתה בחיפה, לחגוג את צאתו של הרך הנולד לאוויר העולם. 

מסיבות ברית הן אירוע חגיגי במיוחד לציון מאורע שאין שני לו – הגעתו של ילד חדש לעולם. באירועים מהסוג הזה אתם עוטפים את עצמכם בקרובים לכם ביותר. משפחה וחברים, באירוע קטן ואינטימי, איכותי, מוקפד ומאושר. 

גלריית ונציה מעניקה מענה מושלם למסיבות ברית. החלל מחלל אלגנטי ואינטימי המותאם לכמות הרצויה. המשך בשירות מקצועי ואדיב מצוות רווי ניסיון. 

מגוון תפריטים  איכותיים שנועדו לקלוע לחזון הקולינרי שלכם. החל  מתפריט ארוחת הערב המרשים , תפריט צהריים מהודק ואלגנטי, תפריט מסיבות משתנה ותפריט מותאם לילדים. כמובן שפתרונות כשרים גם יש בנמצא. 

מסיבות ברית הן מסיבות שמחות ומאושרות מאין כמותן.

 בגלריית ונציה תוכלו למצוא יתרון מובהק וייחודי לבריתות – מערכת הקריוקי. גלריית ונציה הינה מבית היוצר של ME ON THE MIC  - רשת חדרי הקריוקי הראשונה והמובילה בישראל. משכך, הגלריה מאובזרת במיטב ציוד ההגברה והמולטימדיה, ומתגאה במערכת קריוקי יחידה מסוגה בעולם שפותחה באופן בלעדי ומעניקה ללקוחות אפשרות שילוב של הטרנד הלוהט היום בישראל כחלק מחוויית האירוע הבלתי נשכחת. 

הגעת ילד לעולם היא אירוע משמח שאין שני לו.

מטרתנו לגרום למסיבת הברית שלכם לשקף את השמחה העצומה ולאפשר לכם לחלוק את הרגע המאושר עם הקרובים ביותר באולם אירועים שיתן לכם את המענה האידיאלי לצרכים שלכם.

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

צור קשר
אנא מלאו את טופס - מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לפרטים נוספים:
054-299-4689